Coraz więcej domów jednorodzinnych ma garaże montowane w bryle. W takim przypadku duże znaczenie ma wybór właściwej bramy garażowej. Na co warto się zdecydować?

Garaż w bryle domu – jaka brama będzie najlepsza?

Wykonanie garażu w bryle domu jednorodzinnego ma wiele zalet. Wtedy można łatwo dostać się do pojazdu bezpośrednio z domu – wygodnie wnieść zakupy, ochronić się przed deszczem.

Dobra brama garażowa jaką wybrać do garażu w bryle budynku? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć sobie, uwzględniając kilka ważnych kwestii związanych z konstrukcją garażu w bryle domu.

Brama ta musi cechować się bardzo dobrym stopniem termoizolacji, by nie prowadzić do wychłodzenia budynku. Musi być także bezpieczna, aby nie przyczyniała się do ryzyka włamań.

Jaką bramę do garażu w bryle domu wybrać?

Producent bram garażowych przygotował wiele modeli do wyboru. Jaka brama garażowa najlepsza będzie do garażu w bryle domu?

Najczęściej klienci decydują się na zakupienie bramy garażowej o konstrukcji segmentowej. Segmentowa brama garażowa składa się z łączonych ze sobą segmentów, które tworzą płaszcz osadzony na prowadnicach. Tego typu brama ze względu na swoją budowę cechuje się wysokim stopniem szczelności, dlatego doskonale nadaje się do montażu w bryle domu.

Warto także zdecydować się na wyposażenie bramy segmentowej w napęd elektryczny, który można obsługiwać za pomocą pilota i włącznika.

Zatem bardzo duże znaczenie ma to, jaka brama garażowa zostanie zamontowana do garażu w domu. Warto postawić na sprawdzone modele, które posłużą na lata!