Ursus jest dzielnicą Warszawy, która w ostatnich latach znacznie zmieniła swój wizerunek. Kojarzona głównie z przemysłem, obecnie jest miejscem realizacji wielu nowych inwestycji mieszkaniowych. Dlaczego warto zamieszkać w Ursusie? Ile kosztują mieszkania w tej dzielnicy?

Dlaczego warto zamieszkać w Ursusie?

Dzielnica ta jest jedną z najmniejszych w całej Warszawie. Łącznie zajmuje ona tylko około 9 kilometrów kwadratowych. Jednak z roku na rok przeprowadza się tutaj coraz więcej osób, które poszukują komfortowego i taniego mieszkania.

To właśnie przez niskie ceny na nowe mieszkania Ursus uzyskał tak dużą popularność. Nieruchomości w tej lokalizacji pod kątem cenowym nadal utrzymują się na atrakcyjnym poziomie w porównaniu z innymi lokalizacjami w stolicy.

Poza przystępną ceną Ursus oferuje także szereg innych korzyści dla mieszkańców – singli, par oraz dla rodzin z dziećmi.

Zalety mieszkania w Ursusie:
– Tereny zielone – Ursus jest dzielnicą, która uznawana jest za jedną z najbardziej zielonych w Warszawie. Mieszkańcy mają tutaj do dyspozycji atrakcyjne parki oraz inne miejsca idealne do wypoczynku na świeżym powietrzu.
– Szybki dojazd do centrum – z dzielnicy Ursus można dojechać do centrum Warszawy nawet w około 20 minut. Do wyboru jest wiele linii autobusowych, a także szybka kolej miejska.
– Rozbudowana infrastruktura – na terenie dzielnicy można skorzystać z galerii handlowych, sklepów, punktów usługowych, działają tu żłobki, przedszkola, szkoły, ośrodki zdrowia, dlatego na miejscu można załatwić wiele spraw.
– Bezpieczeństwo – Ursus jest jedną z najbezpieczniejszych dzielnic w Warszawie, co powoduje, że to popularna lokalizacja wśród osób, które cenią sobie spokój.

Nowe mieszkania w Ursusie – ile kosztują?

Ceny za mieszkania na sprzedaż w Ursusie rozpoczynają się od około 9 tysięcy złotych za metr kwadratowy, natomiast średnio jest to wydatek około 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy.

Za mieszkanie o metrażu 40 metrów kwadratowych doskonałe dla singla trzeba zapłacić średnio około 400 tysięcy złotych. Z kolei większe mieszkanie dla rodziny, które ma metraż około 70 metrów kwadratowych, kosztuje około 600 tysięcy złotych.

Ceny dotyczą mieszkań w stanie deweloperskim, które wymagają dodatkowego wykończenia. Dostępne są także mieszkania wykończone „pod klucz”.

Gdzie kupić nowe mieszkanie w Ursusie?

Nowe mieszkania w dzielnicy Ursus to szeroka gama ofert do dyspozycji, dlatego osoby zainteresowane własnym M mogą bez problemu znaleźć interesujące propozycje dla siebie i dla całej swojej rodziny.

Obecnie nowe mieszkania w Ursusie oferuje również deweloper Victoria Dom, który realizuje inwestycję Ursus Factory. Szczegółowy opis inwestycji i mieszkań dostępnych na osiedlu można znaleźć na stronie victoriadom.pl.

Więcej informacji związanych z ofertami deweloperów oferujących mieszkanie Ursus można uzyskać bezpośrednio na ich stronach internetowych.